Диносауруси доцни балони, 6 п.п.
Неодамнешно

Диносауруси доцни балони, 6 п.п.

DEN 1.00

Това е достапна

Вклучува (6) балони со латекс во разновидни бои. Една големина диносауруси латекс балони, 6pk : Оваа тема е хит за забави уште од зората на времето. Гостите ќе рикаат со возбуда со ова. Вклучува шест разновидни балони со латекс. Овој производ е изработен од латекс.

Основните својства

Додатоци на производот