Подобри Домови и градини Памучен Лист За Капење
Неодамнешно

Подобри Домови и градини Памучен Лист За Капење

DEN 1087.84

Това е достапна

Почестете се со крајната удобност во бањата и проверете дали сте топли и суви после капење, Со Оваа Подобра Колекција На Крпи За Крпи За Домови И Градина. Оваа колекција има се што ви треба за да останете топло и суво под туш, и да додадете забавен и живописен допир во инаку здодевната бања. Почестете се со крајната удобност во бањата и проверете дали сте топли и суви после капење, со Оваа Густа И Кадифена Крпа за Капење Од Подобри Домови И Градини. Овој премиум пешкир е направен од супер мек апсорбирачки памук кој е пријатен за допир и доаѓа со вградена технологија За Предиво Трулофт, така што крпата е повозвишена и пообемна по циклусите на миење и сушење. Обезбедува акција за сушење со полно тело за сите типови на тело и доаѓа Во оваа елегантна Нијанса На Зелена Тераса која сигурно ќе одговара на декорот на бањата на секој дом. Исто така, има издржлива конструкција со страничен раб со двоен бод, за продолжена долгорочна употреба во домот. Совршен секојдневен пешкир за употреба во вашата бања!.

Основните својства

Додатоци на производот