Acdelco Злато Повторно Произведени Алтернатор Одговара Buick LeSabre
Неодамнешно

Acdelco Злато Повторно Произведени Алтернатор Одговара Buick LeSabre

DEN 0.33

Това е достапна

Acdelco Злато Преработени Алтернатор ACDelco Злато Преработени Алтернатор Дополнителни Карактеристики Волти : 12 VDC. Одговара Изберете : 1992-1993 БУИК ЛЕСАБРЕ 1991-1993 БУИК ПАРК АВЕНИЈА 1992-1993 ОЛДСМОБИЛ 88 1992-1993 ПОНТИЈАК БОНЕВИЛ 1991-1993 ОЛДСМОБИЛ 98 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основните својства

Додатоци на производот