Винзор Њутн Галерија Акрилна Боја, Опера Роуз мл
Неодамнешно

Винзор Њутн Галерија Акрилна Боја, Опера Роуз мл

DEN 0.67

Това е достапна

Карактеристики Формула За Проток на галерија Акрилните Бои се идеални за уметници кои бараат големи количини на квалитетна акрилна боја целиот опсег на бои е достапен во популарни 60 мл. големина на цевкабојка-Опера Роуз-ШКУ : АТСП2075 Винсор И Њутн Галерија Акрилните Бои се силни и живописни со добра моќ на покривање и мазна, сатенска завршница. Серија : 1. Боја Код : 448. Рејтинг На Трајност : Б-Умерено Издржлив. Транспарентност / Непроѕирност : Полу-Транспарентен.

Основните својства

Додатоци на производот