Глобално јадро на грејачот на HVAC
Неодамнешно

Глобално јадро на грејачот на HVAC

DEN 1.33

Това е достапна

Грејачот јадра ја пренесуваат топлината од системот за ладење на моторот во внатрешноста на возилото. Куќиштето на термостат и местата за вода се врски што пренесуваат течноста за ладење помеѓу радијаторот и блокот на моторот и генерално го сместуваат термостатот. Global 8231714 HVAC Geater Core одговара Изберете : 2012-2019 FIAT 500 4 CYL 1,4 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основните својства

Додатоци на производот